KATLANIR KAPI

YOĞUN TRAFİK - SAĞLAM - İZOLASYON

DAHA FAZLA

Redüktörlü motor ve fren sistemi; çok yogun kullanımlar için özel olarak geliştirilmiştir. Mikrosayaç yada mekanik switch seçenekleri ile de kapı bitim noktalarında hassasiyet sağlar.
Rüzgar profil sistemi, kapılarda yekpare yada modüler PVC uygulamaları ile rüzgar mukavemetini maksimum düzeyde tutmak üzere dizayn edilmiştir. Sıkışmaya karşı iki adet infrared algılayıcı dan oluşan emniyet sistemine sahiptir.
Opsiyonel metal kütle dedektörü kullanımı ile yoğun forklift trafiği olan mahallerde kapı açma ve kapama hareketi otomatik olarak gerçekleşeceğinden, taşıma süreci optimum seviyeye ulaştırılabilmektedir.

Yüksek hızlı PVC Kapılar, çalışma trafiğinin yoğun olduğu ortamlarda çözümler sunan fonksiyonel kapı sistemleridir. Kumaş dokulu dayanıklı malzemeden üretilen PVC kapılar, ısı, toz ve rüzgar izolasyonu, enerji ve zaman tasarrufu sağlarlar. Güvenlik önlemleriyle iç ve dış mekanlarda efektif çözümler sunarlar.

PVC kapı motoru çok sessiz çalışmaktadır. İstenilen renk ve desende de üretimi kolay olan PVC katlanabilir kapıların bakımları ve temizlikleri göz önünde bulundurulduğunda oldukça avantajlıdır.

Hızlı Katlanır PVC Kapı Teknik Özellikleri:

PVC katlanır kapı ölçüsüne bağlı olarak 80 km/h e kadar rüzgar hızlarına dayanıklıdırlar.
PVC Katlanır Kapı Açılma hızları standart sistem 0.75 mt/sn dir.
PVC katlanır kapıların açılma hızları özel donanım ve yazılımlar sayesinde, opsiyonel olarak, 1.2mt/sn ye kadar çıkartılabilir.
PVC Katlanır Kapı Ebatları istenilen ölçülerde yapılabilmektedir.
PVC katlanır kapılar maksimum 600 cm genişlik ve 600 cm yükseklik ölçülerine kadar üretilmektedirler. Daha büyük ölçülere farklı çözümler için ayrıca hangar kapıları sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.