YÜKLEME RAMPASI

SAĞLAM - PRATİK TASARIM - HIZLI KULLANIM

DAHA FAZLA

Dikey rampalar elektro-hidrolik olarak kontrol edilebilir ve kullanılmadıkları zaman tamamen dikey konuma getirilebilir. Yerden tasarruf sağlarlar. Çukur gerektirmediği için montajı kolay ve ekonomiktir. Standart ebatları 2000x1500 mm'dir. Üzerinden geçebilen dinamik yük kapasitesi 6 ton olarak belirlenmiştir. Özel ölçü ve taşıma kapasiteleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Manuel yükleme rampaları, temel yükleme işlemleri için güvenilir, ekonomik ve ergonomik bir çözüm sunar. Araçla tesis zemini arasında köprü görevi gören ve manuel olarak çalıştırılan rampalar, güç kaynağı ve enerji maliyeti gerektirmeyen yükleme çözümüdür. Standart ebatları 1900x650 mm'dir. Üzerinden geçebilen dinamik yük kapasitesi 6 ton olarak belirlenmiştir. Özel ölçü ve taşıma kapasiteleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Yükleme Rampası Teknik Özellikleri:

Yükleme rampaları, giriş çıkış mal sevkiyatının çok olduğu alanlarda yükleme alanı ile araç arasında kalıcı bir köprü kurarak maksimum yükleme hızı ve verimliliği sağlar. Standart bir yükleme rampası 2 ana kısımdan oluşur. Bunlardan birinci ana platform ikincisi lip tir. Ana platform standart ölçüleri 200×250 cm olup depo yüksekliği, araç genişliği vb. değişkenlere göre farklı ebatlarda tercih edilebilir. Sıra dışı araç ve depo yükseklikleri için özel üretim rampalar tercih edilmelidir. Rampa; hidrolik bir pompa, valfler ve platforma hareket veren biri büyük biri küçük iki pistondan ibarettir. Büyük piston ana platformu, küçük piston ise lipi hareket ettirir. Valfler bu pistonların hareket sıralamalarını kontrol etmektedir. Bu basit ama iyi tasarlanmış sistem sayesinde tek tuşla rampanın tüm fonksiyonlarını kontrol edebilmek mümkündür.