MOBİL RAMPA

DAHA FAZLA

Rampanın tüm hidrolik sistemleri el ile kullanılmak üzere tasarlanmış olup, yükseklik ayarı ve yükleme pozisyonu tek personel tarafından kolay ve güvenli bir şekilde yapılabilmektedir.

Mobil yükleme rampaları, tüm iş güvenliği gerekliliklerini karşılayan yan korumalar, hortum patlatma valfleri ve yükleme güvenlik zincirleri ile uluslararası normların tüm gerekliliklerini karşılayarak yükleme anında mal kaybını ve personel kazalarını önler.

Mobil Yükleme Rampası Teknik Özellikleri:

Mobil yükleme rampaları, yükleme alanı veya yeterli alanı olmayan tüm fabrikalarda, yükleme tesislerinde, lojistik alanlarda kullanılabilen özel üretim rampa sistemleridir. Herhangi bir inşaat yatırımı veya çelik yapı gerektirmeden, tesisinizde herhangi bir değişikliğe neden olmadan, tesisinizi hızlı bir şekilde lojistik üs veya yükleme alanına dönüştürebilirsiniz. Bu sayede mallarınızı ihraç edebilir ve ürünlerinizi zaman, para ve problem kaybı yaşamadan hızlı bir şekilde yükleyebilirsiniz. Bu sistemler zamandan ve paradan tasarruf sağlayıp, kurulum sorunlarınızı tamamen çözecektir.