TERSANE HANGAR KAPILARI

DAYANIKLILIK - GÜVENLİK - İZOLASYON

DAHA FAZLA

Hangar kapıları, güvenlik en üst düzeyde sağlanacak şekilde tasarlanmıştır. Düşmeye karşı emniyet sistemi, manuel açma sistemi, alev yürümez branda ve elektriksel donanımı ile çok tehlikeli çalışma ortamlarında güvenli kullanım olanağı sunar.

Tersane hangarlarında en önemli gereksinimlerinden birisi izolasyondur. İç ortamın dışarıdan ayrılması uygulama kalitesini etkileyen ana unsurlardan birisidir. Bu sebeple hangar kapılarımız ortamın gerektirdiği şekilde yüksek izolasyon değerlerine sahiptir. Bu değerler gerçek laboratuvar ortamlarında test edilmiş ve sertifikalandırılmıştır.

Tersaneler için tasarladığımız hangar kapılarımız basit kontrol ve bakımlarla uzun yıllar kullanılabilir, bu durum tersane gibi ağır iş koşulları olan alanlar için çok önemlidir. Ürettiğimiz hangar kapılarının ortalama ekonomik ömrü 15 yıldır.

Tersane Hangar Kapıları Teknik Özellikleri:

Tersane hangar kapıları, tersanelerin gerektiği özel ebat ağır endüstriyel koşullar gibi normal tesislerde karşılaşılmayan şartlara göre özelleştirilmiş hangar kapılarıdır. Tersanelerdeki boya ve kumlama hangarları, imalat hangarları gibi alanlarda yaygın olarak tercih edilirler. Oldukça düşük bakım ve işletme giderlerine ve yoğun kullanım olanağına sahiptirler. Yoğun kullanım şartlarında dahi oldukça düşük bakım ve işletme giderlerine sahiptirler.