HAVACILIK HANGAR KAPILARI

DAHA FAZLA

Havacılık hangar kapıları, ebatlarından dolayı maruz kaldıkları rüzgar yükleri ve ortam şartlarından kaynaklanan diğer yüklere dayanacak şekilde tasarlanırlar. Büyük açıklıklarda, çok parçalı tasarımları sayesinde binaya binen yükü minimumda tutarlar. Bu nedenle hangarda kapı için gereken ilave tonaj minimum düzeydedir.

Uçak bakım ve boyama faaliyeti sırasında ortamın yalıtımı bakım ve boya kalitesi açısından çok önemlidir. Bu nedenle hangar kapılarımız ortamın gerektirdiği şekilde yüksek izolasyon değerlerine sahiptirler. Bu değerler gerçek laboratuvar ortamlarında test edilmiş ve sertifikalandırılmıştır.

Havacılık hangar kapıları, hem askeri hem de sivil havacılık hangarlarında güvenle kullanılacak şekilde tasarlanmış olup, dünyanın sayılı havacılık şirketleri ve orduları tarafından kullanılarak onaylanmıştır.

Havacılık Hangar Kapıları Teknik Özellikleri:

Havacılık hangar kapıları alanında uzmanlık gerektiren özel yapı çözümleridir. Devasa ebatlar, boya hangarlarındaki gibi ağır endüstriyel koşullar ve bakım hangarlarındaki yüksek güvenlik ve izolasyon gereksinimleri tasarımlarımızda en ince ayrıntısına kadar düşünülmektedir.