ENDÜSTRİYEL UYGULAMA HANGAR KAPILARI

DAHA FAZLA

Hangar kapıları, güvenlik en üst düzeyde sağlanacak şekilde tasarlanmıştır. Düşmeye karşı emniyet sistemi, manuel açma sistemi, alev yürümez branda ve elektriksel donanımı ile çok tehlikeli çalışma ortamlarında güvenli kullanım olanağı sunar.

Endüstriyel hangar kapılarının en önemli özelliklerinden birisi izolasyondur, İşletmelerde iç ortam hava şartlarının korunması, üretim kalitesinin devamlılığı, ortamın dışarıdan izole edilmesi uygulama kalitesini etkileyen ana unsurlardandır. Bu sebeple hangar kapılarımız ortamın gerektirdiği şekilde yüksek izolasyon değerlerine sahiptir. Bu değerler gerçek laboratuvar ortamlarında test edilmiş ve sertifikalandırılmıştır.

Endüstriyel tesisler için tasarladığımız hangar kapılarımız basit kontrol ve bakımlarla uzun yıllar kullanılabilir. Uzun kullanım ömrü tersane gibi ağır iş koşulları olan alanlar için çok önemlidir.

Endüstriyel Uygulamalı Hangar Kapıları Teknik Özellikleri:

Endüstriyel hangar kapıları, özel ebat, ağır endüstriyel koşullar ile çok büyük açıklıklar gibi normal tesislerde karşılaşılmayan şartlara göre tasarlanmış hangar kapılarıdır, Kapılarımız imalat sanayi, madencilik, ağır sanayi uygulamaları gibi uluslararası iş güvenliği kurallarının uygulandığı ve yoğun kullanım gerektiren tesislerde yaygın olarak kullanılmaktadır.