HAKKIMIZDA

2000’li yılların başında başlayan otomatik kapı serüvenimiz 20 yıla yaklaşan sektörel deneyimi ile İKS YAPI olarak en önemli referansımızın müşterilerimiz olduğunun daima bilincindeyiz ve bu yüzden müşteri odaklı çalışmaktayız.

Müşterilerimizin güveni ve teveccühü ile her geçen yıl daha güçlü bir şekilde sektöre kattığımız yenilikler ile otomatik kapı sektörünün gelişimine katı sunmaya devam etmekteyiz.

Mühendislik ve imalat altyapımız ile sektörün gerektirdiği tüm endüstriyel çözümleri ülkemizde ve dünya çapında uygulamaya devam ediyoruz,

İKS Yapı, sanayi sektörü ile uğraşan, endüstri ve inşaat alanında dünya pazarından aldığı payı arttırmayı hedefleyen girişimcilerimizin yurt içinde ve dışında ihtiyaç duyacağı tüm otomatik kapı ve elektro mekanik yükleme sistemlerinde çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir. Firmamız, seksiyonel kapı yatırım ve yurt dışı mümessillerini en iyi şekilde temsil ettiği gibi günümüz teknolojisine ve endüstriyel şartlarına uygun ürünleri dizayn ve imal etmektedir. Güvenli emniyet özelliğine sahip uzun ömürlü ürünleri tercih etmeniz, işlerinizi kolaylaştıracak; size özel sunacağımız hizmet kalitesinden duyacağınız memnuniyet, bizi birlikte başarılı sonuçlara taşıyacaktır.

NEDEN İKS ?

KALİTELİ ÜRETİM

En iyi firmaların en kaliteli ürünlerini kullanarak ürettiğimiz ürünler ile sanayi sektörü ile uğraşan, endüstri ve inşaat alanındaki girişimcilerimizin ihtiyaç duyacağı tüm otomatik kapı ve elektro mekanik yükleme sistemlerinde çözüm ortağıyız.

UYGUN FİYAT

Kaliteyi en uygun fiyat ile birleştiriyor ve uzman kadromuz ile, uygun ödeme koşulları ve sunduğumuz kalıcı çözümlerle yanınızda oluyoruz.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

İKS Yapı ile yarı yolda kalmayacaksınız. Satış sonrası oluşabilecek sorunları en kısa sürede çözerek zaman ve nakit kaybınızı en aza indirecek ekip arkadaşlarımız, sizlerin 7/24 hizmetinde olacaklar.

MUTLU MÜŞTERİ

Güvenli emniyet özelliğine sahip uzun ömürlü ürünleri tercih etmeniz, işlerinizi kolaylaştıracak; size özel sunacağımız hizmet kalitesinden duyacağınız memnuniyet, bizi birlikte başarılı sonuçlara taşıyacaktır.

MİSYONUMUZ

GÜVENLİK

Güvenlik, temel değerlerimizin en önemlisidir. Her iş günü boyunca ilk önceliğimizdir.

TOPLUM

Topluluğun katılımı ve desteği şirketimizin kalbinde yer alır.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Dünün , bugünün ve yarının sürdürülebilirliği için varız.