YÜKSEK HIZLI GARAJ KAPISI

YOĞUN KULLANIM - GÜVENLİ - DÜŞÜK BAKIM MALİYETİ

DAHA FAZLA

Alüminyum lamellerle güçlendirilmiş hibrit perde yapısı sayesinde, yeterli rüzgar dayanımı ve güvenliğe sahiptirler. Tüm garaj kapılarımızda olduğu gibi yüksek hızlı hibrit garaj kapılarımızda da emniyet fotoseli standart olarak gelmektedir.

Yoğun kullanıma uygun endüstriyel motor ve operatör sistemleri sayesinde, konvansiyonel seksiyonel kapılardan farklı olarak herhangi bir yay dengeleme sistemine sahip değildirler. Bu nedenle konvansiyonel garaj kapılarında (seksiyonel garaj kapısı) olan yay kırılması ve halat atmasından kaynaklı pahalı servis ve bakım maliyetleri yoktur.

Yüksek Hızlı Garaj Kapısı Teknik Özellikleri:

Çok yoğun giriş çıkış trafiğine sahip endüstriyel tesis alanları ve kapalı otopark garaj kapıları için yeni nesil yüksek hızlı kapı çözümüdür.

Birçok ithal ürün yüksek hız, yüksek yoğunluk ve güvenlik gerektiren uygulamaları oldukça pahalı ve karmaşık sistemlerle çözmeye çalışmıştır. Hibrit kapılar bu pahalı ve karmaşık sistemlere düşük fiyat/performans oranı, düşük bakım-servis maliyeti ve sorunsuz tasarımı ile mükemmel bir alternatiftir.

Özel tasarım perde, yüksek yoğunluklu poliüretan içeren çelik ve alüminyum lameller ile güçlendirilmiştir. Perde içi bu lameller sayesinde hibrit kapılar geleneksel branda kapıların aksine yüksek güvenlik sağlamaktadır.

Yan kılavuz ve kılavuz üzerindeki kauçuk fitiller ısı kaybını en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır.