ŞERİT PERDE

SAYDAMLIK - GÜVENLİK - TEMİZLİK

DAHA FAZLA

Bütün PVC Şerit ve plaka malzemelerimiz gözle görülür bir saydamlık kalitesine sahiptir. Bu nedenle güvenlik söz konusu olduğunda görme kaybının hemen hemen hiç olmaması bu PVC'lere ayrı bir üstünlük verir. Saydam olmalarının yanı sıra, bütün PVC Şerit ve plaka malzemelerimiz yangına karşı dayanıklı bileşenler içerir ve kenarları yuvarlanmıştır.

Oldukça pratik montaj detayına sahiptirler. Sabit perdelerin yanı sıra opsiyonel yana açılır akordeon sistem ile kolayca yana açılıp kapanabilirler. Mekan ebat ve hava akımı şiddetine göre çeşitli kalınlık, ebat ve bini seçenekleri ile uygulanmaktadırlar.

Şerit Perde Teknik Özellikleri:

Ürün güneş ışığında sararmaya ve çatlamaya karşı direnç sağlayacak bir ultraviyole engelleyici içermektedir. Bileşimine alev geciktirici bir madde eklenerek yanması önlenmiştir. Güneş ışığını engellemez ve sınırsız personel ve araç geçişine uygundur. Bu nedenle içte ve dışta hava koşullarına göre mükemmel özellikler sunduğu için hem bina içinde hem de dışında kullanılabilir. Sınırsız personel ve araç geçişine uygundur.