SEKSİYONEL KAPI

SIZDIRMAZLIK - GÜVENLİK - ÖZELLEŞTİRİLEBİLİRLİK

DAHA FAZLA

42mm kalınlığındaki panelleri sayesinde diğer kapılardan daha dayanıklı ve hırsızlığa karşı güvenlidir. Ekstra güvenlik gereken uygulamalarda sürgü kilit sistemi ile donatılabilirler.

İhtiyaç duyulması halinde kapı içinde personel kapısı uygulanabilmektedir. Işık ve dış mekanın görülebilmesi için kapı içine pencere açılabilir. Havalandırma amaçlı menfez uygulaması yapılabilmektedir.

SEKSİYONEL KAPI ÖZELLİKLERİ:

Cephe paneline bire bir benzeyen özel profil ve ebatlarda dizayn edilen panelleri ile sızdırmazlık ve yalıtım özelliği son derece güçlüdür. Yay dengeleme sistemli mekanik tasarımı ile manuel konumda elle kolayca kaldırılabilmektedir. Motor otomasyon sistemleri ile hareket ettirilebilen seksiyonel kapılar, özel tasarımlı manuel caraskal sistemleri ile de kolayca açılıp katılabilirler.

Kapının dört bir tarafı esnek kauçuk fitil sistemi ile donatılmıştır ve bu sayede maksimum sızdırmazlık sunar.

Otomasyon sistemi ile hareket etmekte olan kapılarda, kapı kapanırken altında herhangi bir malzeme kalması durumunda, kapının ve malzemenin zarar görmesini engelleyen pnomatik kenar emniyet sistemi mevcuttur. Bu emniyet sistemi 5 mbar basınç hassasiyetinde ve alt fitilin esnemesi sonucu içindeki havada oluşan basınç değişikliğini algılamaktadır.

Bunun yanı sıra endüstriyel seksiyonel kapılar halat kopma ve yay kırılma emniyet sistemine de sahiptirler. Bu donanım kapıda maksimum kullanım güvenliği sağlamaktadır.

PANEL ÖZELLİKLERİ

Panel Kalınlığı

Poliüretan Yoğunluğu

Isı Direnci

Mukavemet

Ses Yalıtım Değeri

Panel Emniyeti

Metre Ağırlığı

Boya  Kalınlığı                            

Rüzgar Dayanımı

:42mm

:40 kg / m3

:0,78  ( W / m2 k )

:0,109 ( k N / m2 )

:R w =23 dB

:Parmak sıkıştırma emniyetli

:6.55 kg / mt. ( 11.12 kg / m2 )

:Epoxy 25 m

:98 kg/m2

MOTOR ÖZELLİKLERİ

Çalışma Akımı

Çalışma Gücü

Akım

Çalışma Torku

Dönüş Sayısı (RPM)

Çalışma Isısı

Koruma Sınıfı

Ses Basıncı

 : 400 V 50 – 60 Hz

 :0.55 kW

 :2.4 A

 :130 Nm

 :15 d/dk.

 :– 20 °C / + 60 ° C

 : IP 54

 : < 70 dB