ENDÜSTRİYEL KEPENK

MAKUL FİYAT - SAĞLAMLIK - ESNEK EBAT SEÇENEKLERİ

DAHA FAZLA

Galvaniz çelik dikme ve perde profilleri korozyona karşı elektrostatik toz boya ile kaplanmaktadır. Kapı rüzgar dayanımı opsiyonel rüzgar kilit sistemleri ile arttırılabilmektedir.

Endüstriyel Kepenkler, güvenliğin yanı sıra işletmenize görsel olarak da katkı sağlama işlevine sahiptir. Çelik paneller RAL kataloğundaki bütün renklere boyanabilir, kepenk paneli üzerine reklam giydirmesi uygulanabilir veya delikli çelik profiller kullanılarak kepenk kapalı durumdayken bile işletmenizin vitrininin görünür halde kalması sağlanabilir.

Endüstriyel Kepenk

Lojistik depolar, bakım onarım garajları ve endüstriyel üretim tesislerinde dış ortam koşullarından iç ortamı koruyan mimari tasarımınıza azami uyum sağlayan ürünlerdir. Yoğun açma kapama gerektirmeyen uygulamalarda en pratik ve ekonomik çözümler arasında yer almaktadır.

Modüler yapısı sayesinde, bakım-onarım işlemleri hızlı ve ekonomik bir şekilde yapılabilmektedir. Beklenmedik bir elektrik kesintisi ve arıza durumunda manuel açma-kapama sistemini kullanarak kepenginizi güvenli bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.